Військово-патріотичне свято в Новакаховському професійно-технічному училищі № 14

p1070719

Традиційне військово-патріотичне і спортивне свято, приурочене Дню захисника України, відбулося 11 жовтня в ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка». Понад 150 патріотів – майбутніх захисників України – перевірили себе у силі, кмітливості, мужності, витривалості.

Свято  почалося  з шикування на ганку училища,  де зі словами настанови виступив директор училища Сердюк Ігор Володимирович, який завірив, що елементарні військові навички надаватимуть  впевненості як у справі захисту Батьківщини, так і в повсякденному житті. Учні разом зі своїми наставниками заспівали гімн України і впевнено рушили до місця проведення гри.

p1070752

Неупереджені судді змагань – представники військової частини та викладачі училища Довбня В.Г., Ходус І.І., оцінювали стройову підготовку учнів, виконання військової пісні, уміння влучно стріляти з гвинтівки, розпалювати багаття, облаштовувати окопи. Учасники змагань доводили свою силу у змаганнях по підтягуванні у висі, метанні гранати, армспорті, підніманні козака та бою на пасках. Наприкінці змагань учнів частували солдатською кашею.

p1070921

Гра проводилась з метою патріотичного виховання учнів, формування засад здорового способу життя, поваги до народних традицій та національних символів українського народу.

Масу емоцій і вражень юнаки і дівчата отримали від змагань, свіжого повітря і особистих перемог.