Військовослужбовці і мешканці Херсона відвідали «Різдвяні зустрічі»

Вчора відбулось театралізоване свято «Різдвяні зустрічі» для військовослужбовців, учасників бойових дій на Сході України та мешканців міста Херсон. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час свята усі присутні заспівали найпопулярнішу різдвяну композицію «Щедрик», якій в цьому році виповнилось 100 років з дня її першого виконання. Саме ця пісня в обробці відомого українського композитора Миколи Леонтовича стала відомою не лише в Україні, а й в всьому світі.

img_9149

З новорічними та різдвяними святами гостей заходу привітав голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Якщо ми будемо пам’ятати нашу історію і дотримуватись українських традицій – ми будемо непереможною нацією».

img_9111

Під час святкування багато композицій виконав камерний  оркестр «Гілея». Також музичні привітання підготували народний вокальний гурт «Чисті криниці», дует «Таїна», фольк – гурт «Свічадо» та гурт колядників народного дитячого хору «Жайвір» центру позашкільної роботи Херсонської міської ради базової школи №52.

img_9145

Разом з фольк – гуртом «Свічадо» очільник області Андрій Гордєєв та голова обласної ради Владислав Мангер заспівали колядку «Нова радість».

img_9084

Свято було доповнено демонстрацією відео-рядів, присвячених українським традиціям святкування та подачі страв до святкового столу, а також Віктор  Кисіль – музикант, етнограф, художній керівник та диригент оркестру народних інструментів розповів про традиції українського Різдва та Нового Року. Він розповів про страви,які повинні бути на столі та про різдвяний символ –  дідух, який має бути у покутті кожного дому у день Різдва Христового.