Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів

МуфтійНачальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко за підсумками зустрічі з Муфтієм мусульман України шейхом Саідом Ісмагіловим дав доручення посадовим особам щодо впорядкування діяльності військових капеланів-мусульман. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Завдання постало у зв’язку з недосконалістю нормативної бази, яка не дозволяє цій категорії військових капеланів повноцінно здійснювати душпастирську діяльність.

Шейх Саід Ісмагілов поінформував Головнокомандувача Збройних Сил України про діяльність Духовного управління мусульман України.

Учасники зустрічі дійшли спільного висновку щодо важливості душпастирської роботи для забезпечення духовних потреб прочан усіх релігій.

Генерал армії України Віктор Муженко наголосив, що спільними зусиллями, з Богом у серці, патріотизмом та професіоналізмом українські військові подолають руїну російської агресії.

– Батьківщина у нас одна – Україна, і ми маємо її захищати, – зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України.