Військовослужбовцям за контрактом збільшили грошове забезпечення

КокаПро це сьогодні, вчора, 25 січня, під час засідання колегії в облдержадміністрації повідомив обласний військовий комісар Сергій Кока.

Про це повідомляють на офіційному сайті ХОДА.

«Якщо порівняти з груднем 2015 року, військовослужбовець за контрактом отримував 2 900 гривень. Вже у січні цього року сума збільшилась до 8 200 гривень», – зазначив обласний військовий комісар Сергій Кока.

Військовий бюджет України на 2016 рік затверджений Радою національної безпеки і оборони України передбачає збільшення грошового забезпечення кадрових і мобілізованих військовослужбовців: військовослужбовець служби за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації будуть отримувати від 7 тисяч гривень; командир бригади – 14 тисяч; командир батальйону – 12 тисяч; командир роти – 10 тисяч; командир взводу – 9 тисяч гривень.

Сергій Кока розповів, що грошове забезпечення військовослужбовців також залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби.

На сьогодні, у всіх військових частинах та установах Міністерства оборони України вже проведено перерахунок розмірів грошового забезпечення на січень 2016 року.

Військовослужбовці, яківиконуютьзавдання в зоніпроведення АТО будуть отримувати додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання та посади.

Щодо чергової хвилі мобілізації Сергій Кока зауважив, що поки немає жодної інформації стосовно цього питання.