Визначені заходи з обороноздатності Херсонської області на 2017 рік

У ході розгляду проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2017 рік під час засідання колегії облдержадміністрації директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Олексій Сулімов окреслив заходи, які будуть виконуватись для підвищення обороноздатності області. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Фото: khoda.gov.ua

Заходи передбачають надання допомоги у забезпеченні підрозділів територіальної оборони матеріально-технічними засобами та підготовку зазначених підрозділів до виконання завдань за призначенням, а саме: проведення навчальних зборів, тренувань, командно-штабних навчань територіальної оборони Херсонської області, встановлення систем відеоспостереження за обстановкою поблизу узбережжя Чорного моря в межах Херсонської області.

Окрім цього, будуть створені умови для отримання освіти демобілізованими військовослужбовцями, що виконували військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, за гостродефіцитними спеціальностями, що потребує ринок праці Херсонської області.