Визнання людяних вчинків

15 грудня перед початком 19-ї сесії Новокаховської міськради міський голова нагородив почесними грамотами і вручив подяки людям, які роблять добрі справи для громади.

В рамках вшанування громадянського подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, Володимир Іванович привітав та нагородив відзнакою Костянтина Анатолійовича Бугаєвського, Олега Юхимовича Білоуса, Євгена Петровича Жижина та Володимира Васильовича Ящука. Ці люди належать до тих, хто підкорював стихію атому і спрямовував її енергію у безпечне для людства русло. У Новій Каховці проживають 140 мешканців, як мають статус ліквідатора тієї страшної аварії.

Також на особливу увагу заслуговують волонтери нашого міста, які не припиняють допомагати українським військовим у зоні АТО. Жертвуючи своїм часом, нервами і ризикуючи  життям Олександр Пилипенко і Олег Мішутін за жодних обставин не припиняють своєї волонтерської роботи. Дякуючи цим людям, міський голова сказав, що подав до Херсонської обладміністрації подання про відзнаку новокаховських волонтерів. В свою чергу, Олег Мішутін, який нещодавно повернувся з поїздки, також передав Володимиру Коваленку подяку від військових. Вони, вражені таким піклуванням про себе, вирішили теж завдячити очільнику міста.

Помічник-консультант депутата Зінаїда Ковальова отримала з рук голови букет квітів і подяку. Активна життєва позиція цієї жінки змушує багатьох не стояти осторонь багатьох злободенних проблем, зазначив мер. «Я пам’ятаю, скільки я від вас на горіхи отримував», – сказав міський голова і зазначив, що вся критика була заслуженою. «Спасибі за те, що відстоюєте права людей, боретеся за їхні нормальні умови  життя і допомагаєте вирішувати проблеми міста», – дякував Володимир Іванович.

Депутата міськради Віталія Перетятька відзначено подякою за участь і допомогу пошуковцям із союзу «Народна пам’ять». Ця громадська організація займається пошуком останків воїнів різних війн. І зараз бійці союзу виїжджають на поля боїв, які проходили на Сході нашої країни. Нагородження відбулося з нагоди святкування Дня Збройних сил України.