Включайся – подбай про майбутнє

00001

Репродуктивне здоров’я жінки впливає на стан народу, демографічну ситуацію в країні і на стійкість держави та її кордонів. Саме тому і прийняті державою програми з відновлення репродуктивного здоров’я нації. Держава може створювати умови для народження, але ніяка держава не вирішить проблем психологічного виховання майбутніх жінки і чоловіка в родині. Їх самовиховання і саморозвитку.

18 травня в рамках «Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я населення» відбувся квест між 10-ми класами ЗОШ №5 та ЗОШ№7 на тему: «Включайся – подбай про майбутнє».

00004

Організатором акції став Херсонський обласний центр «Успішна жінка», координатором – методичний кабінет Новокаховської міської ради, а проводили захід методисти Плясецька С.О. та Будняк Н.А.

Активність проявили обидві школи, але перемогу здобули ми – учні ЗОШ №5. Ми дізналися багато нового та показали свої знання з питань репродуктивного здоров’я. Було дуже цікаво, весело, спортивно. Всі лишилися задоволеними та дуже втомленими.

Переможці отримали солодкий подарунок.

Підготувала Назарова Юлія, учениця 10-А класу ЗОШ №5.

00009