Вкрадена надія на тепло…

Щороку дорожчають комунальні послуги, особливо ми відчуваємо це в холодний період, коли необхідно сплачувати за опалення. Притому більшість намагається економити, та й далеко не завжди опалення здатне обігріти приміщення в повній мірі.

Про це nk-online.tv повідомляє  начальник інспекції у справах захисту прав споживачів Новокаховської міськради Антоніна Прокопенко.

Пов’язане зображення

Останні роки  багато хто утеплює стіни зовні свого житла пінопластом чи іншим матеріалом. Звісно зовнішнє утеплення стін пінопластом допомагає зберегти тепло всередині будинку чи квартири. Але є ряд зауважень від споживачів до такого «тепла»:

  • пінопласт небезпечний при пожежі;
  • схильний до впливу сонячних промінів;
  • пінопласт володіє низькою вологопроникністю ;
  • пінопласт швидко з’їдають гризуни, а ще він сильно піддається впливу ацетону;
  • пінопласт зовсім не підійде для дерев’яних будинків.

Цей вид утеплення може когось цілком влаштовувати, а комусь категорично не підходить. Про переваги і недоліки зовнішнього утеплення пінопластом багато є в матеріалах Інтернету. Ми ж хочемо звернути увагу бажаючих замовити цю послугу на порядність виконавців.

Впродовж року відомо п’ять випадків шахрайства одного з виконавців робіт по утепленню стін. Суми отриманих ним коштів від замовників коливаються від 10 до 25 тис.грн. Жодних квитанцій на отримання грошей «майстер очумілі ручки»  не видає, роботу розпочинає, але не закінчує та й ту виконує з браком. Даних про себе не надає, місцезнаходження особи не відоме.

Для повернення грошей за невиконану роботу, споживачам необхідно звертатись до суду, але позов подається при наявності відомостей про виконавця. На першому етапі повернення сплачених коштів, ошукані споживачі мусять звернулись до поліції.

Звертаємо вашу увагу на головне – під час оформлення послуги та передачі грошей вимагайте квитанцію з необхідними реквізитами про виконавця ( навіть у паспорт варто подивитись для уточнення) і нам з вами легше буде вирішувати будь яку проблему.