Владислав Мангер: обласний бюджет недоотримав понад 100 млн. грн.

Чому обласний бюджет не доотримав понад 100 млн грн від Херсонської митниці ДФС на ремонт автошляхів. З таким питанням виступив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер під час засідання бюджетної комісії, повідомляє прес-служба облради.

«З 1-го по 5-те вересня митниця отримала перевиконання близько 50 млн грн. І так щомісячно. Звідки такі великі платежі на початку місяців? – запитав очільник облради, але, не отримавши відповіді, продовжив, – Бо ведеться активна робота з підприємцями, а точніше – “випрошування” у них сплати податків не в кінці місяця, а на початку».

За словами заступника голови облради Віталія Булюка, який свого часу не один рік очолював херсонську митницю, це – традиційне закриття плану.

“Ви дуже гарно все завуалювали, але насправді обікрали обласний бюджет та жителів області. Адже, погнавшись за планом, область не отримала 100 млн грн на ремонт доріг. Тому звертатимусь до депутатів обласної ради з проханням прийняти звернення до прем’єр-міністра, аби він розглянув таку “діяльність” вашої установи”, – резюмував голова Херсонської обласної ради.

Зазначимо, якщо в кінці місяця Херсонська митниця ДФС має перевиконання, то зобов’язане відраховувати 50% перевиконання на ремонт автомобільних доріг. Кошти, які надходять на початку місяця, рахуються в основний план і не є перевиконанням, а, отже, обласний бюджет недоотримує чималу суму коштів.