Владу Генічеська звинуватили у зриві курортного сезону

Обурені люди влаштували мітинг під стінами міської ради.

Нашестя комарів і медуз, а також постійні відключення електроенергії призвели до відтоку туристів з Арабатської Стрілки. Про це заявили жителі Щасливцевого, які 26 липня влаштували мітинг під стінами Генічеської міськради.

Попри те, що з 23-24 липня на узбережжі Азовського моря медуз уже практично не було, люди вважають курортний сезон зірваним.

— Багато людей приїжджає до нас і тут же їдуть назад. Бо мало того, що у морі неможливо було купатися через величезну кількість медуз, так ще й дошкуляють комарі й постійні відключення світла і води. Люди платять за відпочинок гроші, але не можуть ані помитися, ані приготувати їсти, — розповіли учасники мітингу.

Міський голова Генічеська Олександр Тулупов визнав усі ці проблеми. За його словами, зараз з “Херсонобленерго” ведеться робота щодо забезпечення безперебійного енергопостачання на Арабатській Стрілці. Хоча, як заявили йому в Міністерстві розвитку громад та територій, насправді наявних потужностей енергозабезпечення для курортного регіону Генічеської громади має вистачати навіть з запасом.

Олег Батурін, Новий день