Внесок забудовників у розвиток рідного міста

unnamedНа виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідного рішення сесії міської ради ( від 18.09.2012 р. №800), відбулося чергове засідання комісії з питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Нова Каховка.

Комісією розглянуто питання залучення коштів 10 забудовників. За результатами роботи, відділу капітального будівництва доручено укласти договори з двома підприємцями. 4 об’єкта повернуто на доопрацювання через відсутність кошторисної документації.

До чотирьох підприємців, які проігнорували запрошення на засідання комісії, будуть застосовані заходи для   стягнення коштів пайової участі у примусовому порядку. Юридичному відділу виконкому дано відповідне доручення.

В черговий раз звертаємося до забудовників міста: з 1.01.2013 року набрав чинності п. 3 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким передбачено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту. Пайова  участь  полягає  у   перерахуванні   замовником   до   прийняття   об’єкта будівництва  в  експлуатацію    коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Забудовникам, які отримали рішення виконавчого комітету міської ради «Про дозвіл на проектування та будівництво» з таким формулюванням, а також декларацію на початок робіт, до введення об’єкта в експлуатацію необхідно звернутися до відділу капітального будівництва  (каб. № 310, телефон: 4-32-30) для укладання відповідної угоди.

З метою виконання в місті вищезазначеного Закону  та відповідного рішення сесії міської ради,  на постійній основі працює  комісія   з питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста. За результатами розгляду наданих документів, встановлюється відсоток для кожного забудовника індивідуально, з урахуванням соціального спрямування об’єкта та обсягів виконаних робіт за межами виділеної земельної ділянки. В разі значної вартості об’єкта складається графік оплати коштів пайової участі.

Кошти, отримані на виконання зазначеного Закону є складовою частиною міського бюджету і використовуються виключно за цільовим призначенням: для ремонту міських доріг, житлового фонду, об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я, благоустрою міста.

Шановні забудовники, внесіть свій посильний внесок у розвиток рідного міста!

 

          Світлана  Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва