Вночі у Новій Каховці згорів будинок…

27 липня, о 23 годині 40 хвилин на пункт зв’язку пожежної частини надійшла інформація про пожежу, що трапилася по вул. Карла Маркса, 2. На місце одразу виїхало перше відділення.image009Про це повідомляють у прес-службі Новокаховського міського відділу управління ДСНС.
За словами спеціалістів, горів покинутий будинок, виконаний з дерева та обкладений цеглою, що і стало причиною швидкого загоряння. Одразу було прийнято рішення викликати на допомогу друге та третє відділення. Завдяки оперативним та рішучим  діям чергового караулу пожежу було локалізовано о 24 год 00 хв. та пізніше ліквідовано за допомогою 6 стволів «Б» 520 хв. Площа пожежі склала 200 м2.
Будинок знаходиться у приватній власності. На місце одразу приїхав і господар й перебував там разом з пожежними до повної ліквідації вогнища.
Причина та збитки пожежі встановлюються. Проте, як нам стало відомо з достовірних джерел, версія умисного підпалу виключена. Ймовірно, що причиною загоряння стала блискавка, що влучила в будівлю.   l0c5TOqFKK0 XlOU489HFIE XaWjRh-0bqQimage005 image007 image001image003