Вода – для усіх!

Вчора, 26 червня, у центральній міській бібліотеці відбулось засідання круглого столу щодо забезпечення рівного права на воду та санітарію в нашому регіоні. Захід організували та провели члени  міської організації ВЕГО «Мама-86» (керівник Т.Козак) за підтримки шведського агентства міжнародного розвитку та співробітництва  SIDA.мама-86Мова йшла про  основи державного управління у сфері  забезпечення рівного доступу до води та санітарії,  про економічно прийнятні ціни на послуги води та водопостачання.

Були названі конкретні  місця біди. Так, у Корсунці, Маслівці,  приватних будинках частини Дніпрян (пр. Степний, Молодіжний тощо)  нема централізованого водопостачання. Викликають питання робота Корсунських полів фільтрації, туалетів у прибережному парку Нової Каховки, «лівий» водопровід кафе «Изумруд-2» (колишній танцмайданчик) у вигляді шлангу із джерела, робота асенізаторського транспорту тощо.

У заході взяли участь представники

комунальних підприємств, начальник екологічної інспекції О. Лимар, голова Дніпрянської селищної ради В.Морлок, головнй лікар СЕС  В.Живець. Привітати учасників зібрання прийшов міський голова В.Коваленко. Він відзначив плідну роботу громадської організації «Мама-86» та особисто її крівника Т.Козак, відповів на питання, обіцяв всіляку підтримку, запропонував підготовити пропозиції учасників круглого столу з питань наведення порядку щодо водопостачання та водовідведення і запропонував усіх порушників якнайсуворіше притягувати до адміністративної відповідальності.мама-86-2