Vodafone підвищить тарифи з 30 жовтня

Мобільний оператор Vodafone Україна збільшить ціни на свої тарифи Light+ і Red XS на 5 і 10 грн відповідно – до 40 і 50 грн в місяць. Ціни на тарифи будуть підвищені 30 жовтня, повідомляють на сайті мобільного оператора. Про це повідомляє сайт “iТechua.com”.

Змін в умовах тарифу Light+ небагато. Ціна на дзвінки на інші мережі після вичерпання місячного або денного пакету збільшиться з 0,25 до 0,50 грн/хв.

Плата за денний безліміт на дзвінки всередині мережі Vodafone залишиться на рівні 2 грн/день, але з 30 жовтня вона буде зніматися кожен день, незалежно від використання.

Що стосується тарифу Red XS, вартість дзвінків на інші мережі поза пакетом виросте в два рази, до 0,50 грн/хв. Обсяг доступного інтернет-трафіку також збільшиться в два рази – до 2 ГБ.

У тарифі зміниться система надання інтернет-пакетів після вичерпання місячного ліміту. Якщо раніше користувач отримував кожні 500 МБ за 15 грн, то з 30 серпня клієнт зможе купити 20 пакетів по 100 МБ за ціною 5 грн кожен, що виходить дорожче при покупці такої ж кількості трафіку.