Волейболіст з Нової Каховки Сашко Бойко виборов перепустку на чемпіонат Європи U-18!

5-8 липня у Харкові тривав чемпіонат України з пляжного волейболу серед гравців до 18 років, у якому взяли участь 27 команд юнаків та 28 команд дівчат.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти Олександр та  Євгеній Бойки під керівництвом тренера Петра Бойка.

Варто відзначити, що наші юні пляжники виступали окремо. Євгеній грав в парі з Каратіцьким Русланом з міста Первомайський Харківської області. Юнаки протягом змагань обіграли команди Великоданов/Калиновський (Харків), поступилися представникам з міст Біловодськ та Старобільськ Мирошник/Писаний, потім перемогли пару Нестеров/Малик (Запоріжжя), Цупін/Баранов (Харків/Первомайський) і зазнали поразки від харків’ян Зализко/Іванов. У підсумку Євгеній та Руслан посіли 9 місце.

Олександр Бойко  грав з Кравченком Денисом з села Виноградове Олешківського району. Пляжники обіграли команди Растворцев/Нікіфорець (Харків), Іванчич/Пищик (Київ), братів Онуфрейчук з міста Рівне та Мірошник/Писаний (Біловодськ/Старобільськ). У півфіналі Олександр та Денис виявилися сильнішими за пляжників Роля/Мошак з  Ужгорода, а в фіналі зустрілися з представниками харківщини Курінним/Кришталем, яких обіграли, тим самим виборовши звання чемпіонів.


За підсумками чемпіонату на п’єдесталі розташувалися наступні команди:
1 місце – Бойко Олександр (Нова Каховка) /Кравченко Денис (Виноградове),
2 місце – Кришталь Владислав (Лозова)/Курінний Даниїл (Первомайський),
3 місце – Роля Валерій/Мошак Ростислав (Ужгород).
Серед команд дівчат:
1 місце – Дашевська Катерина (Рівне)/Рилова Софія (Чорноморськ),
2 місце – Семенюк Анастасія (Рівне)/Авторська Анастасія (Чорноморськ),
3 місце – Чечельницька Анна/Романюк Дар’я (Чорноморськ).

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками, дипломами та цінними подарунками.  Вітаємо нашого земляка Сашка, його партнера та тренерів юнаків з перемогою!

За словами Петра Анатолійовича, для спортсмена та його тренерів цей результат є надзвичайно важливим, адже Нова Каховка вперше буде представляти Україну з пляжного волейболу на міжнародній арені.

Бажаємо Олександру та Денису вдалої підготовки та успішного виступу на EEVZA та чемпіонаті Європи U-18!