У Новій Каховці підвели підсумки баскетбольного турніру на кубок ім. В. Гладуна

Сьогодні, 24 вересня, у Новій Каховці відбулась урочиста церемонія закриття баскетбольного турніру на кубок ім. Вадима Гладуна.

Три дні у  спортивній залі «Будівельник» тривали азартні спортивні баталії, в ході яких справжні майстри продемонстрували гідний приклад для наслідування.

Спортсменів привітали міський голова Володимир Коваленко, знаний баскетболіст, чиє ім’я носить турнір, Вадим  Гладун, голова  ГО “ДЮСК з баскетболу “Імпульс”, депутат міської ради Віталій Перетятько, а також  тренер з баскетболу  Микола Дзюбенко.

Кожен гравець отримав нагороди від спортивного клубу “Імпульс”. Головний же трофей –  кубок імені Вадима Івановича  Гладуна  – вибороли новокаховчани.

Другими стали одесити, на третьому місці –  столичні баскетболісти. Кращим гравцем турніру визнаний Олексій Вєдєнєєв (Київ). У своїх командах наймайстернішими та найспритнішими були: Анатолій Непомнящий (Нова Каховка), Віталій Юрієв (Одеса), Олександр Петров (Миколаїв).

“Турнір позаду, проте   не минуло найголовніше: стимул для подальших стартів, ігор, змагань, – прокоментував “НК online” організатор Віталій Перетятько. –   І оскільки кубок лишився у нашому місті – наступного року за  такий   знов точитиметься боротьба у Новій Каховці. На це сподіваються як гравці-ветерани, так і організатори, а  також всі палкі шанувальники баскетболу”.

Усі деталі про турнір ім. В. Гладуна у нашому місті читайте на шпальтах свіжого випуску газети “Нова Каховка”. А зараз пропонуємо вашій увазі  фото з урочистого закриття.