Володимир Гройсман: Безвідповідальна політика популістів руйнує національну економіку

фото Гройсман среди  народаБезвідповідальна політика популістів та брехні руйнує національну економіку та призводить до постійного погіршення якості життя українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу. Про це повідомляє “Урядовий портал”

“[Популістам] у принципі немає значення, якою буде Україна за рік, два, три, п’ять, десять. Для них має значення, де вони будуть в даний момент – в якому кріслі, на якій посаді, з яким рейтингом. Але, як ми бачимо, це абсолютно безвідповідальна політика, яка руйнує національну економіку і в принципі постійно погіршує якість життя українських громадян”, – зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, за 25 років незалежності багато популістів, які роками “сиділи при найвищій владі”, довели людей до зубожіння і до того стану справ у країні, який є сьогодні.

“Настав час, коли треба припинити популістичними гаслами задурювати людям голову”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр наголосив, що завдання Уряду – відверто, чесно говорити суспільству, що відбувається, а також про рішення, що потрібно приймати для того, щоб країна почала розвиватися.

“Ми маємо започаткувати абсолютно нову традицію: настав час відповідальності і чесності. Тому що безвідповідальність, популізм і брехня привели Україну в той стан, який ми маємо сьогодні. Наше завдання – щоб ми були відповідальними політиками”, – наголосив він.

Голова Уряду зазначив, що сьогодні, можливо, ще не відчутно зміни, що відбуваються, оскільки важко за один день вирішити проблеми, що накопичувалися десятками років.

“Але ми стабілізуємо ситуацію і забезпечимо розвиток країни. Це наш основний пріоритет, – підкреслив Володимир Гройсман. – Я щиро вірю у те, що у нас буде успіх, оскільки ми віримо в те, що робимо, і це має принести відповідний результат для кожної української родини”.

“Я би хотів, щоби за 25 років нашої незалежності ми зробили абсолютно зрозумілі висновки, і наступні 25 років були роками успіху, роками, які дадуть можливість людям зажити в абсолютно нормальних умовах, самодостатніх, де людина буде мати якісну роботу, якісну освіту, якісну безпеку, якісну охорону здоров’я, якісні умови життя. Це один з наших найважливіших пріоритетів”, – наголосив Прем’єр-міністр.