Володимир Гройсман разом з Андрієм Гордєєвим відвідали Херсонський машинобудівний завод

groysmanУспіх таких підприємств, як Херсонський завод – це запорука економічного зростання України. Про це заявив Прем’єр-міністр України після відвідин підприємства разом із губернатором Херсонщини.

На офіційній сторінці Прем’єра у соціальній мережі Facebook повідомляється, що сьогодні Володимир Гройсман поспілкувався з колективом Херсонського машинобудівного заводу, який виробляє комбайни та іншу складну сільськогосподарську техніку.

У повідомленні також зазначається: “Підприємство уже виробляє по-справжньому класний і якісний продукт, який потребує не лише український ринок, але який можна продати за кордон. Але запрацювати на повну потужність такі підприємства зможуть тільки тоді, коли аграрний сектор буде мати достатньо ресурсів для модернізації і буде зацікавлений в тому, щоб купляти техніку саме вітчизняного виробництва.

На це і спрямована програма підтримки аграріїв, на яку у бюджеті 2017 року передбачено 5,5 млрд грн. Ми плануємо за рахунок цих коштів допомогти невеликим фермерським господарствам технічно переозброїтись, і тим самим стимулюватимемо потенціал машинобудування в Україні.

Успіх таких підприємств, як Херсонський завод – це запорука економічного зростання України і ми маємо використовувати наші реальні можливості. В України є все, щоб самостійно виробляти власний продукт, створювати додану вартість і забезпечувати своїх власних громадян робочими місцями та доходами.”

У свою чергу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначив: “Я прагну, щоб Херсонський машинобудівний завод відродив виробництво. Разом із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром агрополітики Тарасом Кутовим сьогодні на заводі обговорювали ситуацію в сільгопмашинобудуванні. Поки ми не дамо субсидій на закупку вітчизняної сільськогосподарської техніки, у нас нічого не зміниться в машинобудівній галузі. Надавати субсидії слід фермеру, який приймає рішення придбати вітчизняний комбайн, трактор або сівалку. Володимир Гройсман пообіцяв у проекті бюджету на 2017 рік передбачити таку програму. Дуже на це сподіваюся. А найбільше сподіваються сотні працівників Херсонського машинобудівного заводу.”