Володимир Коваленко звітував про діяльність міської влади перед колективами закладів освіти Центральної Основи

Вчора, 19 листопада, зустріччю з колективом шостої школи та дитячого садочку «Івонька», що в Центральній Основі, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко розпочав свій традиційний щорічний звіт перед виборцями міста.

Як зазначив мер на самому початку свого спілкування, ці зустрічі окрім доведення до виборців коротких підсумків діяльності міської влади за рік, який минає, для нього є своєрідним джерелом отримання інформації про відношення новокаховчан до того, що саме влада робить: добре чи погано, корисне чи зайве.

Виходячи з цього, виступ Володимира Коваленка мав інформаційно-аналітичне спрямування. Разом з цифрами про конкретні результати роботи влади, були роздуми щодо пошуку виходів з тієї, далеко не простої та неоднозначної ситуації, що розгортається зараз як в Україні, так і в місті.

Але мер одразу підкреслив, що загальнодержавним політичним справам він оцінку не дає, бо це не є обов’язком місцевої влади. Його турбують в першу чергу настрої та самопочуття мешканців міста і те, що він робить та ще може зробити, щоб ці параметри людського життя покращити.

І тут доречною була розповідь, звідки з’явилась у ЗМІ світлина, де Коваленко стоїть перед Президентом України молитовно склавши руки.

«Я саме в цей момент просив Петра Олексійовича, як Головнокомандувача Збройними Силами України, дати вказівку на перереєстрацію 57 ОМПБР саме у Новій Каховці. Щоб податки, які сплачують військовослужбовці йшли в наш з вами міський бюджет, а ми, в свою чергу, почали будувати для них житло», – розповів присутнім мер. А потім він добавив, що вже в жовтні до міського бюджету надійшло понад 1,4 млн. грн. додаткового податку на доходи фізичних осіб, що сплатили військові бригади. А це досить суттєва добавка до нашої скарбнички.

Міський голова у своєму звіті торкнувся майже всіх сфер життя міста: комунальне господарство, робота підприємств та фермерських господарств, розвиток інфраструктури міста, нові будови, житлове будівництво, розвиток малого підприємництва, легалізація робочих місць, хід медичної реформи, перспективи подальшого розвитку сфери освіти в місті, нестача грошей на зарплати лікарям і педагогам та ще про багато інших проблем, які сьогодні вирішує міська влада.

На закінчення свого виступу Володимир Коваленко запевнив присутніх, що проблема, яка домокловим мечем висіла над викладацьким складом міських шкіл, а саме нестача коштів на зарплату на другу половину листопада та грудень, майже вирішена. Вже отримані кошти на листопад та першу половину грудня. І вже є механізм вирішення питання про отримання грошей на другу половину грудня. «Невиплат заробітної плати вчителям у Новій Каховці не буде!» – на такій ноті і закінчив свій виступ Володимир Коваленко.

Як нам повідомив керуючий справами Новокаховського міськвиконкому Василь Акуленко, до 28 листопада сплановані зустрічі міського голови з педагогами усіх міських закладів освіти та іншими трудовими колективами.