«Володимир Висоцький. Життя, легенда, доля…»

Під такою назвою у бібліотеці №3 відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 80-річчю з дня народження актора, співака, поета Володимира Висоцького.

На захід завітали мешканці м-ну Основа. Організатори заходу – директор літературно-меморіального музею А. П. Бахути Тетяна Лупашко та провідний  бібліотекар  Іраїда Нагаєць підготували книжкову полицю  – «Я пройду сквозь воздушную, ватную тьму», присвячену  життю і творчості Висоцького,  в тому числі з опублікованими спогадами його рідних та друзів.

Ведучі заходу   розповіли про  поета та актора, головною справою життя якого була пісня, супроводжуючи літературний портрет Володимира Висоцького показом кліпів пісень «Затяжной прыжок», «Чужая колея», «Баллада о любви», «К вершине», «Мне судьба до последней черты», «Песня о друге» та інших у авторському виконанні барда.

Володимир Висоцький знявся в тридцяти художніх і телевізійних фільмах, в дванадцяти виконував головні ролі, для п’ятнадцяти написав пісні. Присутні подивились уривки з художніх фільмів  за участю  актора Висоцького: «Служили два товарища», «Хозяин тайги», «Место встречи изменить нельзя». У 1987 році Володимиру Висоцькому присудили Державну премію за створення образу Гліба Жеглова та авторське виконання пісень (посмертно). В Театрі на Таганці Володимир Семенович зіграв більше двадцяти ролей. Присутнім  продемонстрували монолог Гамлета у виконанні Висоцького з однойменної вистави.

На завершення заходу гості взяли  активну участь у мистецькому заході: читали улюблені вірші поета та співали відомі пісні Володимира Семеновича Висоцького.