Волонтерська діяльність як спосіб життя

Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 1985 року.

З цієї нагоди 4 грудня в Новокаховській міській організації ветеранів війни та праці відбулося засідання за круглим столом на тему «Волонтерський рух серед волонтерів-ветеранів», в якому взяли участь директор терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Л.Логвінова, начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій УПСЗН М.Ніязі, голова міської ради ветеранів війни та праці Д.Папуша, секретар цієї організації Г.Гришко та волонтери-пенсіонери.

Звертаючись до волонтерів Людмила Логвінова підкреслила, що сьогодні доброчинність людей проявляється в усіх сферах життя. Волонтери є справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян похилого віку, що потребують допомоги.  Марина Ніязі розповіда про зміни в законодавстві та користування пільгами інвалідів війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих.

По завершенні засідання волонтерам-пенсіонерам Анатолію Афанасійовичу Гармашу, Алевтині Георгіївні Лазарєвій, Кузьмі Івановичу Некрасову, Миколі Адамовичу Савичу, які пройшли складний життєвий шлях, але не втрачають оптимізму та залишаються потрібними людям, вручили подяки та продуктові набори.