« Вони для нас виборюють життя». У 7-й школі відзначили День добровольця

14 березня  у школі №7 (директор Лілія Грішагіна) відбувся захід, присвячений  Дню Українського добровольця та  зустріч старшокласників  з  воїном-добровольцем , випускником цього навчального закладу Андрієм Кукарських. Сьогодні в школі №7  навчається його син, учень 7-А класу Віктор  Кукарських.

Діти   вшанували пам’ять всіх захисників України , які загинули, захищаючи її незалежність і поклали квіти до меморіальної дошки  випускника школи Олега  Гребінського. Він героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

Після  виступу  учнів 7-Б класу слово надали  головному гостю. Молодий воїн гідно  пройшов бойовий  шлях  з 2014 до 2017 року, декілька разів  отримував важкі  поранення і  був демобілізований. Учні 10-А класу з великим зацікавленням і повагою слухали розповідь добровольця.

«Я пішов захищати рідну землю і країну, де зріс сам , де  народився та росте  мій син. Ніхто не має права  посягати на її самостійність та цілісність»- такою була відповідь на питання, що прочитав в очах  учнів.

В своїх напутніх  словах до молоді він  акцентував: майбутнє країни  буде залежати від сьогоднішнього підростаючого покоління. Від їх  принциповості, професійності, патріотизму   і любові до рідної  землі.

Наприкінці зустрічі  завуч з виховної роботи Валентина Блинда вручила гостеві   дитячі малюнки і обереги , що їх  власноруч виготовили учні школи  для  захисників, і попросила від імені учнівського та педагогічного колективів  ЗОШ №7   передати їх тим воїнам, які  сьогодні на  передових рубежах захищають   мир і свободу України.

Учні-учасники гуртка «Юних музеєзнавців» під керівництвом вчителя Наталі Малинової пройшли по  класах, коротко  інформуючи школярів про  значення  добровольчого руху  в Україні та започаткованого 14 березня 2017 року   свята – Дня Українського добровольця. Діти  також  демонстрували  книгу-реквієм  «Хронологія мужності», в якій зібрані 98 імен  загиблих  воїнів Херсонщини. В кожному класі пам’ять загиблих захисників вшанували хвилиною мовчання. Під час  виступу у 3-Б класі  вчитель Мельник Ольга, ледь стримуючи сльози,  розповіла, що серед світлин загиблих воїнів Світла , вміщених у книзі, є і фото її брата.

Ось таким є життя українського народу. В ньому, як на українській вишиванці кольори, переплітаються і любов, і радість,  і журба.