Восьма школа вітає свого мецената!

Севрюков-1Педагогічний колектив, учні та батьки СЗОШ№8 щиро вітають мецената школи, ректора університету розвитку людини «Україна» Георгія Івановича Севрюкова з високою нагородою –  знаком «Відмінник освіти»!

Георгій Іванович  – майстер педагогічної справи, досвідчений професіонал – вніс вагомий внесок у розвиток освіти й культури Нової Каховки. П’ять років поспіль він переймається проблемами  восьмої школи,  підтримує її матеріально, щиро радіє її успіхам і здобуткам. Георгій Севрюков є засновником та меценатом шкільного конкурсу письмових робіт «За що я люблю Нову Каховку». Кращі учні – випускники школи, дякуючи  стипендіям від Георгія Севрюкова, мали змогу втілити свої мрії щодо подальшого свого навчання.

Шановний Георгію Івановичу! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та добробут, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї!8

Адміністрація та Рада школи