Воїни АТО на передовій отримали великодні гостинці з Нової Каховки

Перед Великоднем учні  Нової Каховки, Таврійська та довколишніх сіл міської ради приєднались до масштабної благодійної  акції « Паска для солдата», про що  видання  NK-online.tv інформувало читачів впродовж кількох останніх днів.

Нагадаємо,  акція проходить у місті вже не один рік поспіль і залучає широке коло учасників, адже у зоні АТО сьогодні наші рідні, знайомі, друзі, земляки, яким важлива наша підтримка.

Діти разом зі своїми вчителями та батьками зібрали паски, печиво, різноманітні смаколики й  гостинці, намалювали малюнки. А потім, за допомогою волонтерів, передали усе це на передову.

Як говорять в народі, сіяти добро – добро і пожинати. За свою небайдужість, людяність, щедрість та стійку громадянську позицію усі учасники благодійної акції отримали щиру вдячність та гарячі привіти від хлопців, які боронять нині державну цілісність та свободу на сході України.

https://www.facebook.com/nk.santehmarket/posts/2040020126236915

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив депутат міськради, волонтер Олександр Афанасьєв, який разом з товаришем, місцевим підприємцем Романом Савичем за два дні подолав неблизький шлях, аби встигнути привітати воїнів саме до Великодня.

https://www.facebook.com/nk.santehmarket/posts/2040020126236915

«Наші воїни були вражені кількістю, якістю та оформленням подарунків. Захисники передавали щирі вітання небайдужим дітям, батькам, вчителям, вихователям та дякували за гостинці, листи, малюнки та сувеніри. Христос воскрес – воскресне Україна!», – написав О. Афанасьєв.