Вперше у Новій Каховці: чемпіонат Херсонщини з пауерліфтингу

29 липня у Новій Каховці, на базі ФОК «Гарт», вперше відбувся  чемпіонат Херсонської області з  пауерліфтингу серед юнаків, юніорів і дорослих.  У змаганнях  взяли участь понад 40  спортсменів з   Нової  Каховки, Херсона, Таврійська,  Великолепетиського району.

На урочистому відкриті змагань спортсменів привітала Олена Данилюк, очільниця Федерації пауерліфтингу в Херсонській області. Вона побажала учасникам успішних виступів та висловила бажання проведення в наступному році обласних змагань, також у гостинній  Новій  Каховці. З вітальними словами до присутніх звернулась начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  Новокаховської міськради Наталія Таран.

Привітавши  та побажавши силачам  встановлення на змаганнях особистих рекордів, вона  запевнила: змагання обласного рівня  на високому    організаційному рівні пройдуть і в наступному році. Крім того, місто Нова Каховка, в якому популяризуються та розвиваються різні види спорту,  має бажання проводити змагання з пауерліфтингу і всеукраїнського рівня. Відповідні умови  – проживання та харчування спортсменів, надання спортивних залів для проведення спортивного заходів –  в місті створені.

Також на турнір завітала чемпіонка Європи з бодіфітнесу, багатократна чемпіонка України з бодіфітнесу, Вікторія Іванюк, яка зичила спортсменам перемог і підкорення найвищих вершин, не лише у спорті.

Про підсумки турніру читайте згодом.