Врожай зібрали – осінь проводжали

Нещодавно в Новолагерському сільському клубі (завідуюча Анна Мандриця) відбувся концерт місцевих аматорів, присвячений дню осені та збору врожаю.

На свято  завітали міський голова Володимир Коваленко, заступник Дніпрянського селищного голови Алла Щербина, депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Віталій Перетятько, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, заступник директора КП «Міський водоканал» Віктор Замковий.

Святковий концерт був наповнений яскравими барвами виступів народних артистів. Вони подарували присутнім незабутню концертну програму з піснями у виконанні ансамблю «Серпанок», хореографічними номерами від дитячого ансамблю та чудовими сценками. У прекрасному настрої гостинні господарі та гості ще довго не розходились, разом співали відомі українські пісні. Свято було веселим і цікавим, наповненим сміхом, радощами, квітами та солодкими подарунками від міського голови Володимира Коваленко, присутніх депутатів та Благодійного фонду «Нова Каховка».

Під час невимушеного спілкування селяни подякували гостям-депутатам за відпочинок на Зелених хуторах Таврії.