Вручено декларацію про завершення будівництва чонгарської вежі

Сьогодні під час урочистостей на Чонгарі голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив директору ТОВ «Телемережі України» Петру Семерею, який виступив основним забудовником телерадіокомунікаційної вежі, Декларацію про готовність до експлуатації об’єкта. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв подякував Петру Семерею за співпрацю та виказав сподівання щодо подальшої співпраці і в реалізації другого етапу Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 роки, а саме забезпечення поширення сигналу національного та регіонального мовника на територію Чаплинського, Каланчацького та Скадовського районів.

«За дорученням Президента України ми  відновлюємо українське мовлення на  Херсонщині та у напрямку тимчасово окупованого Криму, адже там живуть українці, які залишаються патріотами своєї держави й саме завдяки налагодженню теле- та радіомовлення ми доводимо, що Крим – це Україна», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

В свою чергу Петро Семерей подякував голові облдержадміністрації  за підтримку і ініціативність.

Також директор ТОВ «Телемережі України» отримав грамоту за співпрацю та особистий вклад у розвиток українського теле- та радіомовлення від Нацради України з питань телерадіомовлення.