«Все в твоїх руках, людино, бо ти – природи рідної частина!»

P4235026

23  квітня  учні старших класів Новокаховськоъ ЗОШ № 7 (директор Л.В. Грішагіна) відвідали міжнародний екологічний форум «Довкілля для України 2015», що проходив за підтримки Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів.

Про це повідомила адміністрація школи.

У відкритті форуму взяли участь міський голова Таврійська Микола  Різак, заступник мера Марчук Л.В.,  заступник начальника Управління Північно-Кримського каналу Білоконь В.Ф.,  представник екологічної організації  «Мама – 86-Нова Каховка» Т. Козак, керівники підприємств  Таврійська та навчальних закладів.

P4235019

«Серед актуальних екологічних проблем особливе місце належить збереженню та раціональному використанню води», –  наголосив заступник начальника Управління ПКК  Білоконь В.Ф.

P4235021

В свою чергу, директор школи Л.В. Грішагіна підсумувала: «Проблема забруднення навколишнього  середовища – одна з наймасштабніших проблем ХХІ століття.  Тому   ще   в   школі діти мають зрозуміти, що людина – невід’ємна складова частина природи і своєю діяльністю впливає на довколишнє середовище. І цей вплив  може бути як позитивним, так і негативним».

P4235015