Всесвітній День танцю в контексті Дня Європи

DSC_0077

Кілька років поспіль на відзначення Дня Європи учні Новокаховської гімназії готують танцювальний марафон. 29 квітня цього року  традиційний  захід збігся з Всесвітнім днем танцю, тому учні 5-6 класів готувалися до нього з ще більшим ентузіазмом.

Про це повідомляє заступник директора гімназії Новокаховської міської ради з виховної роботи Самохіна М.В.

DSC_0055DSC_0060DSC_0090

Кожен клас самостійно обрав стиль танцю, підібрав музику, виготовив костюми та атрибутику. Важливо й те, що хореографами були самі діти. Звичайно, класні керівники й батьки допомагали їм, бо дуже хвилювалися, як пройде фестиваль танцю.

DSC_0108

DSC_0131

Зранку школа вирувала: хвилювалися не тільки учасники, але й учні 7-11 класів,батьки, вчителі, робітники школи, які прийшли вболівати за своїх улюбленців. У ролі суддів фестивалю виступили члени учнівського самоврядування, які вже багато років займаються в хореографічних студіях міста: Орлик О., Ходорковська О., Бурикін Є., Пісня К. Свято було яскравим, радісним, життєстверджуючим.

DSC_0196

З дитячою безпосередністю підготували свою композицію учні 5-А класу, з помітним хвилюванням виступили учні 5-Б класу, український танок з використанням національної символіки у виконанні учнів 6-Б класу нікого не залишив байдужим, але гран – прі фестивалю виборола згуртована й зібрана команда 6-А класу, яка презентувала танцювальний мікс із уривків сучасних танців. Поки журі конкурсу  підводило підсумки, всі учасники й глядачі взяли участь у веселому флеш–мобі, який підготували для них Ричак К, Чернявська А., Донова Є, Кабак О.,  Єні В., Данилевська Д.

DSC_0253DSC_0282

Учасники танцювального марафону отримали грамоти і солодкі призи, які були придбані на гроші, зароблені за зібрану макулатуру. Особлива подяка ведучій свята – Салаган Г., оператору Матюшину М. та фотографу Кабак М.

DSC_0317DSC_0323

Свято танцю не закінчилося цим фестивалем. Протягом дня на кожній перерві в гімназії лунала музика, під яку кожен гімназист мав змогу потанцювати. І, танцюючи, учні гімназії доводили таку істину: Україна – це держава європейська.

DSC_0337DSC_0013