Всесвітній День води в 10 школі

IMG_60611

Щороку, 22 березня, ми відзначаємо Всесвітній день води. Цей день є трампліном для росту свідомості учнів та працівників школи у  питаннях використання води, стимулювання дебатів і фокусування уваги на небезпеках, що несуть неадекватний доступ до води й умов санітарії. Головне завдання цього дня – нагадати кожному учню, працівнику школи про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, формування культури водовикористання, виконання правил особистої гігієни.

IMG_61281

Протягом тижня учні школи разом з вчителем хімії Нелепенко Т.П., основ здоров’я Пуховцем В.І., класним керівником 1-Б класу Шальновою Н.П. проводили екологічні ігри для школярів, конкурси малюнків, фотографій, комп’ютерних презентацій, газет, відеофільмів. Учні знаходили приклади неекономних витрат води в побуті, пропонували свої методи економії води. Учні старших класів провели бесіди, семінари, круглі столи «Турбота про наші водні ресурси є справою кожного», «Чи достатньо води в світі?», «Водні ресурси для здоров’я», «Водні ресурси для майбутнього»,«Водні ресурси та стихійні лиха»,«Водні ресурси для життя»,«Рішення проблеми дефіциту води»,«Водні ресурси і санітарія».

IMG_65921

Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси нашої Херсонщини. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших. Посадити деревце, розчистити джерельце – ось завдання кожної людини ще з дитинства. Проблеми навколишнього середовища і зокрема водних ресурсів повинні турбувати всіх нас. Ми не повинні бути байдужими і не збиткуватися над природою, повинні берегти і примножувати її багатства і пам’ятати пророче слово В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

 Заступник директора школи  Нелепенко Т.П.

IMG_66001