Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій.

Тож проведення у березні-травні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища, адже всі ми хочемо жити в громаді, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі парки та сквери, впорядковані зелені зони.

15 березня на території Новокаховської міської територіальної громади стартувала щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля», яка має на меті, перш за все, докорінно змінити ставлення населення Новокаховської міської територіальної громади до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають.

Закликаємо колективи підприємств, установ і організацій, депутатів Новокаховської міської ради, небайдужих громадян взяти активну участь в цьому важливому еколого-просвітницькому заході.

Відділ комунального господарства