Всеукраїнський місячник бібліотек у 10-й школі

З 30 вересня по 30 жовтня шкільна бібліотека ЗОШ  №10 проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом “Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів. Заходи місячника ороієнтовані на посилення ролі шкільних бібліотек у відродженні читання, як духовної потреби дитини, популяризації української книги, краєзнавчого матеріалу, народних традицій.  В бібліотеці оформлена книжкова виставка “Сузір’я вічного й святого – книга на землі . Проходить благодійна акція “Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом”, оголошено конкурс  “Моя закладинка – найкраща”(уч.2-х кл.).image-1

3 жовтня в бібліотеці відбулася душевна розмова з учнями 7-В кл.(кл.керівник Терещенко Т.М.) “Шануймо старість”, присвячена людям похилого віку.

7 жовтня учні 5-А кл. (кл. кер. Соловйова Н.І.) взяли участь в бесіді-дискусії “Книга, яку я візьму на безлюдний острів”.Діти розповіли, які книги вони взяли б з собою на острів, та чому саме ці книги, а бібліотекарі Ольховава Н.О. та Ємельянова К.В., перевтілені в бабу Параску та бабу Палажку зробили огляд подарованої літератури та провели гру “Так чи не так”.

10 жовтня шкільна бібліотека запросила до себе на гостину зав.бібліотекою Новокаховської міської ради Сергєєву Н.О. та поетичну перлину Нової Каховки – Світлану Трохимчук. Відбулася творча зустріч, під час якої Сергєєва Н.О. розповіла про життєвий шлях Трохимчук С.

 Світлана Євгеніївна зачитала свої вірші, познайомила учнів 8-А кл. зі своїми збірками віршів…

Під час місячника шкільна бібліотека проводить бліц-опитування”Твоя улюблена книга”, фотоконкурс “Дитина та книга”. Попереду “Аукціон цікавих загадок” (1-4кл),урок-знайомство “Читач у бібліотеці (2-кл.), рекомендаційна книжкова полиця “Виховуємо любов до читання”(поради батькам), година спілкування “Книга – джерело знань прекрасне і величне” та. ін.
image-2 image-4 image-5 image-6 image-10

                                                                         Завідувачка  бібліотекою Н. Ольхова