Всеукраїнський тиждень репродуктивного здоров’я у Новій Каховці

Третій тиждень травня, традиційно, відзначається як Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Основною його метою є привернення уваги урядових, громадських організацій, медичних установ та населення до вирішення проблем планування сім’ї і репродуктивного здоров’я молоді, а також до подолання негативних тенденцій демографічної ситуації в Україні.DSCN703712 травня в загальноосвітній школі-інтернаті спеціалістами центру соціальних служб було проведено лекцію-бесіду для учнів випускних класів «Нове покоління обирає здоров’я», метою якого було формування відповідальної репродуктивної поведінки та відповідального батьківства серед молоді.
14 травня відбулася акція для студентів приладобудівного технікуму «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я!», під час якої розповсюджувалися інформаційні матеріали – брошури: «Запланований вибір», «Кохання важливе. Захистить його», «Для закоханих: плануй своє життя» та ін.
15 травня, на базі консультаційного пункту центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при жіночій консультації центральної міської лікарні, пройшов інформаційний семінар для молоді “Бажані діти – в бажаний час”, на якому обговорювались актуальні питання планування сім’ї.
21 травня, у Тарійську, спеціалісти центру взяли участь в інформаційному семінарі для учнів старших класів “Бережи здоров’я змолоду”, де висвітлювались актуальні питання збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я, профілактики алкогольних та тютюнових проблем та інших негативних явищ у молодіжному середовищі. IMG_1321 IMG_1323 IMG_1324

Наталія Галинська, директор центру