Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

img_51038

З метою підвищення іміджу місцевого самоврядування серед молоді, поширення ідей децентралізації, підвищення політичної грамотності учнів та в рамках Тижня правових знань 06 грудня учні 10-11 класів ЗОШ № 3 разом з педагогами, директором школи Дубас І.П. та заступником начальника відділу освіти Новокаховської міської ради Калініченко Т.П. взяли участь у проведенні Всеукраїнського он-лайн уроку місцевого самоврядування.

Урок провели Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, які розказали про місцеве самоврядування, його роль в системі влади та реформу з децентралізації в Україні.

Близько 200 шкіл з усієї України долучилися до уроку в режимі он-лайн. Організатором заходу, присвяченого Дню місцевого самоврядування в Україні, виступила Асоціація міст України.

Користуючись нагодою, колектив школи № 3 вітає всіх з державним святом – Днем місцевого самоврядування. Бажаємо процвітання нашому рідному місту.

Заступник директора з НВР Казанчук І.Ю.