Вшанування пам’яті поета

бахута

Анатолій Павлович Бахута – самобутній, талановитий поет України, журналіст, лауреат Міжнародної літературної премії О.Кручоних, який проживав у місті Нова Каховка, пішов з життя у 1990 році, залишивши неоціненну творчу спадщину: понад чотири тисячі творів – вірші, поеми, байки, гуморески, афоризми, малюнки, лінгвістичні дослідження, футуристичні розвідки.

Для увічнення пам’яті про місцевого поета щороку з 1 січня по 1 липня за ініціативою місцевих поетів і літераторів та активної підтримки міського голови Володимира Коваленка та депутатського корпусу в нашому місті проходить конкурс на здобуття літературної премії ім. Анатолія Бахути.
01 серпня в день пам’яті поета у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути проводиться урочистий вечір пам’яті «В життя я ще прийду» (А.Бахута), на якому оголошуються результати конкурсу та відбувається вручення Премії переможцям у номінаціях: «художня література – поезія», «художня література – проза» за кращий художній твір, що відзначається високою літературною майстерністю, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм та мотивів.

Запрошуємо шанувальників поезії, мешканців та гостей міста до Літературно-меморіального музею А.П.Бахути 01 серпня о 10.00 годині за адресою: вул. Шевченка,7. Телефон для довідок 3-64-89.

Директор Літературно-меморіального музею А.П.Бахути Т.В.Лупашко, відділ культури і туризму