Вступна кампанія-2018: бюджетні місця у Херсонських вишах

Міністерство освіти та науки України оприлюднило максимальні обсяги держзамовлення на прийом до вишів у 2018 році.

Відтепер кожен, кого цікавить це питання, може зайти на сайт МОН і в розділі «Вступна кампанія-2018» переглянути інформацію про те, скільки місць для прийому за держзамовленням зможе виділити кожен вищий навчальний заклад, що належить до сфери управління міністерства.

Загалом зібрано інформацію про програми бакалаврату та магістратури зі 161 вишу з усіх регіонів України. Це, зокрема, ліцензійний обсяг — скільки загалом вступників на спеціальність чи спеціалізацію може прийняти заклад; максимальний обсяг прийому абітурієнтів на місця держзамовлення та кваліфікаційний мінімум — скільки щонайменше бюджетників має бути на спеціальності, щоб заклад здійснив їх набір.

Отож, на запитання, скільки бюджетників приймуть у 2018 році херсонські вузи, можна відповісти вже зараз. Якщо ви надумали вступати до Херсонського державного університету, то знайте, що максимальний обсяг прийому майбутніх бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти тут становить 480 місць на денній формі навчання і 38 — на заочній. Магістри можуть розраховувати на 10 місць на денній формі навчання і на стільки ж — на заочній. В Херсонському національному технічному університеті на бюджетних місцях навчатимуться максимум 374 особи на денному відділенні. Усім заочникам за навчання доведеться платити. У Херсонській державній морській академії максимальний обсяг прийому бюджетників на денну форму навчання — 101 місце. Заочникам тут немає на що розраховувати. Що стосується Херсонського державного аграрного університету, то тут максимальний обсяг прийому бюджетників становить 198 осіб на денній формі навчання і 160 — на заочній.

Новий день