Вступну кампанію продовжено до 2 серпня

zno_ekzamen_150

Через призупинення діяльності УЦОЯО певні категорії абітурієнтів можуть подати заяви на вступ до вишів до 2 серпня.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, 22 липня Кабінет міністрів відсторонив від виконання службових обов’язків керівника Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука на час проведення службового розслідування. У ході слідства встановлено, що службові особи керівного складу Центру організувалися в стійке злочинне об’єднання для несанкціонованого втручання в «Систему оцінювання якості освіти» та «Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання» для зміни інформації, що обробляється в ньому, на користь третіх осіб.

Що стосується абітурієнтів, то для них в Міністерстві роз’яснюють:

  1. Для вступників, які зазначили помилкову дату народження при реєстрації  для проходження ЗНО, створено умови для подання заяви незалежно від вказаної дати. Прохання звертатися безпосередньо до приймальних комісій.
  2. У разі зміни вступником прізвища, імені, по батькові після проходження ЗНО, подати заяву на вступ можна при безпосередньому зверненні до приймальної комісії ВНЗ, надавши додатково до визначеного переліку документ, що підтверджує факт зміни прізвища, імені або по батькові.
  3. У разі втрати або пошкодження сертифікату ЗНО до приймальної комісії взамін нього може бути подано довідку Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО.

Відповідні роз’яснення надано приймальним комісіям.

  1. Вступникам, апеляційні заяви на результати ЗНО яких знаходяться на розгляді в УЦОЯО, рекомендуємо подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви будуть розглянуті найближчим часом апеляційною комісією, конкурсний бал буде перераховано автоматично.

Повідомляємо, що прийом заяв на вступ приймальними комісіями буде продовжено до 2 серпня 2015 року.