Втрата. В зоні АТО загинув новокаховчанин

В ніч з 28 на 29 травня сталося непоправне: при виконанні бойового завдання в промзоні під Авдіївкою загинув новокаховчанин Роман Гавриленко.Гавриленко-3

Народився Роман Миколайович у 1979 році в м.Марганці на Дніпропетровщині. Переїхав з батьками до Нової Каховки, навчався в ЗОШ №10. У 1997 році закінчив СПТУ №7 за спеціальністю «газоелектрозварювальник». Служив у Військово-Морських Силах у Севастополі інструктором з фізичної підготовки.

У червні минулого року по мобілізації був призваний Новокаховським військкоматом до армії, де служив у 13-му батальйоні 58-ї мотопехотної бригади.

Біль від втрати земляка відчувають всі новокаховчани. Загинув молодий чоловік, повний життя і надій. Висловлюємо щирі співчуття батькам, братові та близьким.

Герої не вмирають! Пам’ять про Романа Гавриленка назавжди зберігатимуть наші серця.

Володимир Коваленко, міський голова, депутати Новокаховської міськради, виконком, військкомат, громадські організації «Біла стріла» та «Ніхто, крім нас», громадська та молодіжна ради при Новокаховському виконкомі

 

Прощання з воїном відбудеться завтра, 31 травня о 12:00 за адресою: вул. Горького, 7, 6-й під’їзд.

Всі небайдужі новокаховчани, які бажають підтримати родину загиблого в АТО героя, можуть перерахувати кошти матері Романа Гавриленка на картку «ПриватБанку»: 4149 4978 1199 7339 Гавриленко Любов Семенівна.