Використання бюджетних коштів Новокаховської громади

За період з 26 лютого до 4 березня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 55,3 тис. грн.

На ремонт покрівлі будівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради виділено 10,5 тис. грн.

Видатки в галузі житлово-комунального господарства профінансовано в загальній сумі 2016,4 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 1805,0 тис.грн (КП «НК Екосервіс» – 1681,6 тис. грн., КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» – 123,4 тис. грн); поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньо-квартальних проїздів міста та прибудинкової території – 208,4 тис. грн., поховання одиноких (безрідних) громадян – 3 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 162 тис. грн., які спрямовано на відшкодування різниці в тарифах для НПКП «Автоцентр».

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 219,4 тис. грн, а саме: на матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям – 91,5 тис. грн., надання матеріальної допомоги першобудівникам міста – 27 тис. грн., пільгове перевезення громадян Новокаховським пасажирським КП «Автоцентр» – 91,2 тис. грн., фінансову підтримку громадської організації «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 5 тис. грн., компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,7 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 31 тис. грн., у тому числі на придбання комп’ютерного обладнання – 24 тис. грн (виконавчий комітет Новокаховської міської ради), капітальний ремонт нежитлової будівлі на вул.Історичній, 52 міста Нова Каховка – 7 тис. грн. (експертиза проекту).