Використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

За період з 12 по 18 лютого поточного року з бюджету міської територіальної громади згідно наданих заявок головних розпорядників коштів, профінансовано видатки загального фонду бюджету в сумі 3319,8 тис. грн.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 67 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення онкологічно хворих громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 14,1 тис. грн.

На медикаменти та перев’язувальні матеріали витрачено 29,4 тис. грн.

Витрати за спожиті комунальні послуги бюджетних установ міста склали 1677,9 тис. грн.

Для закупівлі продуктів харчування для дошкільних та загальноосвітніх закладів витрачено 537 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства профінансовано видатки в загальній сумі 433 тис. грн., а саме: на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій міста – 253,8 тис. грн. (КП «НК ШЕУ»); на благоустрій міста – 167,7 тис. грн. (КП «НК Екосервіс» – 106,7 тис. грн., КП «НК ЖЕУ» – 61 тис. грн.), благоустрій старостинського округу – 11,5 тис. грн. (КП «Сількомунгосп «Веселе»).

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 208,3 тис. грн на утримання доріг для КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління».

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в сумі 20 тис. грн. на фінансову підтримку громадської організації «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці».

Фінансове управління