Використання бюджетних коштів Новокаховської міської територіальної громади

За період з 12 до 18 березня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 175,4 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 19,4 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення онкологічно хворих громадян на термінальних стадіях противобольовою терапією, профінансовано в сумі 23,6 тис. грн.

На придбання медикаментів для проведення туберкулінової проби Манту профінансовано кошти в сумі 102,8 тис. грн.

Видатки на поточний ремонт закладів освіти профінансовано в загальній сумі 80,5 тис. грн., у тому числі: на Веселівський ліцей Новокаховської міської ради – 47 тис. грн (придбання будівельних матеріалів), ремонт підлоги закладу дошкільної освіти ясла – садок № 13 «Колобок» – 33,5 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 730,6 тис. грн., а саме: на відшкодування різниці в тарифах КП «Міський водоканал» – 400 тис. грн..; благоустрій міста – 169,5 тис. грн.. (КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» – 70 тис. грн., КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління» – 99,5 тис. грн.), благоустрій старостинських округів – 67 тис. грн; поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 91,6 тис. грн..; поховання одиноких (безрідних) громадян – 2,5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 105,9 тис. грн (утримання доріг).

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в сумі 38,7 тис. грн. на надання пільг за житлово-комунальні послуги інвалідам по зору, інвалідам на візках, почесним громадянам.

Фінансове управління