Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 28 травня до 3 червня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 135,4 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 11,7 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 44,1 тис. грн.

Розпочато виплати відпускних педагогічним працівникам міста, а саме: по загальноосвітнім шкільним закладам профінансовано в сумі 7527,5 тис. грн.. та по закладам дошкільної освіти в сумі 3679,9 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 2871,9 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 2747 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 108,4 тис. грн., ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 16,5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 220,5 тис. грн., а саме: на відшкодування різниці в тарифах НПКП «Автоцентр» – 190 тис. грн., поточний ремонт доріг міста – 30,5 тис. грн.

Видатки на забезпечення діяльності аварійно-диспетчерської служби КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» профінансовано в сумі 110 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам міста в сумі 43,3 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) на будівництво Центру надання адміністративних послуг м. Нова Каховка профінансовано в сумі 6,8 тис. грн.

Проведено видатки на заходи з озеленення міста за рахунок фонду навколишнього природного середовища в сумі 72,8 тис. грн.

Фінансове управління