Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 4 до 10 червня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 50,6 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 5,4 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 12 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет профінансовано в сумі 186 тис. грн.

На поточний ремонт загальноосвітніх шкіл міста профінансовано кошти в сумі – 88,2 тис. грн., на обслуговування пожежної сигналізації та сигналізації загазованості в сумі – 17,4 тис. грн., на придбання вогнегасників – 11,4 тис. грн. Також придбано будівельні матеріали для ліцею с. Козацьке на суму 16,3 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 467 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 360,7 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 106,3 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 883,2 тис. грн.: на поточний ремонт доріг міста – 796,7 тис. грн., поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 86,5 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 133,6 тис. грн., а саме: на перевезення пільгових категорій громадян автотранспортом НПКП «Автоцентр» – 115 тис. грн., пільги за житлово-комунальні послуги (інваліди по зору, інваліди на візках, почесні громадяни) – 13,9 тис. грн., компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,7 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) на внески в статутний капітал КП «НК Екосервіс» профінансовано в сумі 1800 тис. грн (придбання сміттєвозу МАЗ -5550С3-541-000), а також за рахунок субвенції з державного бюджету придбано обладнання для інклюзивних класів Веселівського ліцею в сумі 32,2 тис. грн.

Фінансове управління