Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 11 до 17 червня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 25 тис. грн.

Продовжено виплати відпускних педагогічним працівникам міста, а саме: по загальноосвітніх шкільних закладах профінансовано в сумі 15240,3 тис. грн., по закладах дошкільної освіти в сумі 2069,4 тис. грн. та по мистецьким школам відділу культури і туризму в сумі 2730,5 тис. грн.

На поточний ремонт загальноосвітніх шкіл міста профінансовано кошти в сумі 62,3 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 431,4 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 206 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 32,3 тис. грн., поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території -193,1 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 125 тис. грн., які спрямовано на відшкодування різниці в тарифах для НПКП «Автоцентр».

Видатки на фінансову підтримку комунальних підприємств міста профінансовано в загальній сумі 58,7 тис. грн. (КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» – 53,3 тис. грн.,КП «НК Екосеріс» – 5,4 тис. грн.).

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 89,9 тис. грн.: на відшкодування вартості оформлення передплати періодичних видань – 64,9 тис. грн. (забезпечення пресою окремих категорій громадян); виплати почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн., підтримку сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн., матеріальну допомогу праведнику мира – 2 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки: на будівництво Центру надання адміністративних послуг м.Нова Каховка в сумі 43,7 тис. грн.; на придбання ноутбуку для Козацького ліцею в сумі 10 тис. грн. (за рахунок субвенції з державного бюджету).

Фінансове управління