Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 18 до 24 червня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 30,3 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 20,7 тис. грн.

На медичний огляд призовників міста профінансовано в сумі 127,5 тис. грн., на стоматологічні послуги призовників в сумі 21,6 тис. грн.

На медичний огляд працівників шкіл профінансовано кошти в сумі 30,2 тис. грн., на поточний ремонт шкіл в сумі 28 тис. грн., а саме ремонт покрівлі, системи водопостачання та водовідведення.

На поточний ремонт будівлі виконкому профінансовано в сумі 25 тис. грн.

Придбано пісок для волейбольного майданчика на суму 129,8 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 487,2 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 147,2 тис. грн., на відшкодування різниці в тарифах для КП «Міський водоканал» – 300 тис. грн; на придбання металевих контейнерів для сміття Козацькому старостинському округу – 40 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 215,1 тис. грн., які спрямовано на поточний ремонт доріг міста.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки: на будівництво Центру надання адміністративних послуг м.Нова Каховка в сумі 95,4 тис. грн (проектні роботи); на придбання обладнання для системи водопостачання Козацького старостинського округу в сумі 138 тис. грн. (станція управління глибинного насосу); на придбання обладнання для інклюзивних класів закладу загальної середньої освіти №1 та Козацького ліцею в сумі 28,5 тис. грн.

Фінансове управління