Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 16 до 22 липня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 43,7 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 15,9 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях протибольовою терапією, профінансовано в сумі 11,6 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет профінансовано в сумі 138,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в сумі 84,9 тис. грн. на благоустрій старостинських округів.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 58 тис. грн., а саме: на компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги – 33,2 тис. грн.; пільги за житлово-комунальні послуги (інваліди по зору, інваліди на візках, почесні громадяни) – 20,1 тис. грн.; компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,7 тис. грн.

Фінансове управління