Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 23 до 29 липня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 19,8 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 6,5 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 8,9 тис. грн.

На поточний ремонт підлоги в я/с № 13 профінансовано кошти в сумі 19,1 тис. грн., на поточний ремонт шкіл міста в сумі 108,3 тис. грн.

Видатки на медичний огляд працівників шкіл склали 70,9 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 1753 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 315,3 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 166,2 тис. грн., відшкодування різниці в тарифах для КП «Міський водоканал» – 500 тис. грн., поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньо-квартальних проїздів та прибудинкової території міста – 608,5 тис. грн., поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території старостинських округів – 55,9 тис. грн., поточний ремонт водогону в смт Дніпряни на вул.Наддніпрянській – 104,6 тис. грн., поховання безрідних громадян – 2,5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 640 тис. грн (утримання доріг).

На фінансову підтримку КП «НК Екосервіс» виділено кошти в сумі 27,5 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 24,3 тис. грн., а саме: на виплати почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн., підтримку сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн., пільгову пенсію – 1,3 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки: на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в загальній сумі 6600 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету в сумі 6000 тис. грн; на капітальний ремонт покриття тротуарів по пр. Дніпровському (вздовж житлової забудови в межах вулиць Затишна – Першотравнева) в м.Нова Каховка – 153,3 тис. грн.; на будівництво пандусу Козацької амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Свєтлова, 31 – 47,3 тис. грн.; на придбання кондиціонерів для виконавчого комітету міської ради – 46,6 тис. грн.

Фінансове управління