Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 30 липня до 5 серпня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 77,5 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях протибольовою терапією, профінансовано в сумі 26,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 2786,3 тис. грн., а саме на: благоустрій міста – 2666,3 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 120 тис. грн.

На фінансову підтримку КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» виділено кошти в сумі 110 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 120 тис. грн., а саме на: пільгове перевезення громадян автомобільним транспортом – 108,5 тис. грн., матеріальну допомогу громадянам міста – 6,9 тис. грн., компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,6 тис. грн.

Фінансове управління