Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 6 до 12 серпня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 70,8 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади в сумі 11,4 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях протибольовою терапією, профінансовано в сумі 3,8 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет профінансовано в сумі 115,9 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 60,6 тис. грн., а саме: на благоустрій старостинських округів – 55,6 тис. грн., поховання безрідних громадян міста – 5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 366,8 тис. грн., а саме: на поточний ремонт доріг міста – 87 тис. грн., утримання доріг – 154,8 тис. грн., відшкодування різниці в тарифах для перевезення пільгових категорій громадян НПКП «Автоцентр» – 125 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в сумі 17,3 тис. грн. на пільги з оплати житлово-комунальних послуг окремих категорій громадян (інваліди на візках, інваліди по зору, почесні громадяни міста).

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки: на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в сумі 10000 тис. грн. (субвенція з державного бюджету); на капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 с.Веселе в сумі 105,8 тис. грн.

Фінансове управління