Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 13 до 19 серпня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 96,4 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади в сумі 26,2 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях протибольовою терапією, профінансовано в сумі 24,7 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 16,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 364,7 тис. грн., а саме на: благоустрій міста – 115,3 тис. грн; благоустрій старостинських округів – 44,2 тис. грн; ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 105,0 тис. грн., поточний ремонт водогону в смт Дніпряни – 100,2 тис. грн.

На фінансову підтримку КП «Центральна міська аптека міста Нова Каховка» профінансовано видатки в сумі 41,4 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 112,3 тис. грн., а саме на: фінансову підтримку сім’ям загиблих учасників в АТО – 45 тис. грн., компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги – 35,3 тис. грн., виплати почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн., фінансову підтримку ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 7 тис. грн., підтримку сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн., матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в загальній сумі 481,1 тис. грн, з них на: капітальний ремонт покриття тротуарів по пр. Дніпровський (вдовж житлової забудови в межах вул. Затишна-Першотравнева) – 350,2 тис. грн; внески в статутний капітал КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління» – 130,9 тис. грн (придбання ланцюга для подачі гарячої суміші).

Фінансове управління